نکات ایمنی در استفاده از سنگ فرز

 

نکات ایمنی در استفاده از سنگ فرز

 

در بخش های قبلی نیز به این موضوع اشاره شد که در هنگام استفاده از دستگاه سنگ فرز حتما به برخی از نکات استفاده ی آن توجه لازم و ویژه ای را داشته باشید. چرا که کار کردن با این دستگاه بسیار خطرناک می باشد. به همین جهت توصیه می شود که بعد از خرید سنگ فرز حتما دفترچه راهنمای مربوط به استفاده از آن را با دقت مورد مطالعه قرار دهید تا بدون بروز اتفاق ناگواری اقدام به استفاده از آن داشته باشید. از مهمترین نکات مورد توجه در استفاده از دستگاه سنگ فرز می توان به موارد زیر اشاره داشت:

–         فشار بیش از حدی را در حین کار کردن با دستگاه به آن وارد نکنید چرا که در این صورت آسیب های بسیار جدی به این دستگاه وارد خواهد شد.

–         حتما از ماسک ایمنی در هنگام استفاده از این دستگاه، استفاده کنید تا تراشه های زیر سنگ و فلز مستقیما با صورت و چشم شما برخورد نداشته باشند.

–         در صورتی که نیازی به دستگاه سنگ فرز ندارید توصیه می شود که سیم آن را از برق جدا نموده تا از بروز اتفاقات ناگوار جلوگیری شود.

–         دستگاه مذکور را فقط افراد کاربلد مورد استفاده قرار دهند و افراد آماتور بعد از دیدن آموزش های لازم اقدام به استفاده از آن داشته باشند.

 

 

 

 

 

تهیه شده در واحد تولید محتوا زیمبرگ

admin
ارسال دیدگاه